Contracten exporteren en bijwerken via Excel in e-Lips TMS



Nieuwe functie: exporteren én terug inlezen!

Met de Contracten-module van e-Lips TMS beheert u alle tarieven en toeslagen van uw klanten. U kunt werken met vaste prijzen, staffelprijzen op basis van gereden kilometers en diverse toeslagen (bijv. wachttijd, ADR, tol en maut). Zo houdt u uw afspraken centraal en consistent.

Nieuwe functie: exporteren én terug inlezen

We hebben een krachtige vernieuwing toegevoegd: u kunt klantcontracten exporteren naar Excel, daar de gewenste wijzigingen doen en het bestand vervolgens weer terug inlezen in de Contracten-module. Na het inlezen past het systeem automatisch de nieuwe regels toe bij het tariferen van ritten.

Zo werkt het

  1. Exporteren
    Exporteer het geselecteerde contract naar een Excel-bestand vanuit de Contracten-module.

  2. Bewerken in Excel
    Pas prijzen, staffels en toeslagen aan zoals besproken met uw klant. U behoudt het overzicht en kunt snel seriewijzigingen doorvoeren.

  3. Terug inlezen
    Importeer de bijgewerkte Excel opnieuw in e-Lips TMS. Het systeem valideert en verwerkt uw wijzigingen.

  4. Automatisch toepassen
    De bijgewerkte regels worden gebruikt bij het tariferen van nieuwe ritten volgens de actuele afspraken.

Voordelen op een rij

  • Snel en schaalbaar: in één keer grote volumes prijzen aanpassen.

  • Flexibel: werken in een vertrouwde Excel-omgeving.

  • Consistent: alle aanpassingen centraal opgeslagen in e-Lips TMS.

  • Minder fouten: automatische validatie bij het inlezen.

Best practices

  • Werk met de exporttemplate: verander geen kolomnamen of structuur, pas alleen waarden aan.

Heeft u vragen of wilt u hulp bij de inrichting? Ons supportteam helpt u graag verder met een korte demo of het optimaliseren van uw workflow.